Проект "KROPRIVERTOUR"

м. Кропивницький, тел.: (099) 027 20 04

«Kroprivertour» пропонує любителям природи, затишку та спокою помилуватися мальовничими краєвидами м.Кропивницький, вздовж маршруту «Контрасти», неспішно рухаючись течією р.Інгул вздовж авторинку, мікрорайонів Кущівка, Никанорівка, Гірниче, Сонячне, Завадівка, загальною протяжністю понад 6 км. Маршрут бере свій початок від вул.Михайлівської (за греблею), а фінішуватимуть учасники на околиці мікрорайону Завадівка, перед кільцевою дорогою.  Також пропонуються сплави по р.Інгул (центральна часина м.Кропивницький), р.Сугоклія від греблі до кар’єру та Лелеківському водосховищі. Все необхідне спорядження для проходження маршруту надається та проводиться інструктаж.

https://www.facebook.com/kroprivertour/

КЗ "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій"

м.Кропивницький, вул.Соколівська, 2, тел.: (0522) 33 95 00

Вихованці Центру мають змогу навчитися сплавлятися на каяках та байдарках, ходити у водні походи. У квітні 2021 року для вихованців центру проведено тренування-підготовку до водного походу на річці Сугоклія Кам’янувата. У центрі займаються діти шкільного віку (6-21 років).

http://tourist.kr.ua/

https://www.facebook.com/touristkir/

Яхт-клуб "КРИСТАЛ"

Олександрійський район, Світловодська міська рада, Цибульниківська Затока, 2,        тел.: (097) 520 66 22

Яхт-клуб “Кристал” пропонує послуги яхтингу та парусного туризму. Якщо ви втомилися від нескінченної метушні великих міст, то обов’язково приїздіть до Світловодського крейсерського яхт-клубу “Кристал”, який розташований у самому центрі України, на березі Дніпра. Акваторія кременчуцького водосховища вже давно стала улюбленою не тільки для спортсменів, які регулярно збираються з усієї України, для того щоб поборотися в регатах, а й для тих, хто хоче здійснити прогулянку під вітрилами та помилуватися краєвидами Світловодщини. Замовляйте прогулянку під вітрилами по Дніпру.

Світловодська кайт-станція "KITE.ZONE.SVETLOVODSK"

тел.: (096) 940 51 02

“Kite.zone.Svetlovodsk” «вітрозалежним» однодумцям  пропонує отримати задоволення від кайт-серфінгу та кайт-вікендів. Кайт-серфінг – новий захоплюючий різновид водного виду спорту, який набирає популярності. Приєднуйся до «вітрозалежних»  Світловодської акваторії Кременчуцького водосховища! Тут надають консультацію щодо навчання, організовують цікаві колективні подорожі.

https://www.facebook.com/Kite.zone.Svetlovodsk/

Парк Готель "СКІФІЯ"

між с.Воронівка та с.Захарівка,  Новоукраїнський район, тел.: (050) 495 96 90

Для любителів спокійних водних прогулянок пропонує скористатися послугами прокату водних атракціонів: катамарани, каяки та човни. Неймовірної краси та затишку парку-готелю додають 2 комплексні системи фонтанів, які вражають своєю оригінальністю, сучасністю та протяжністю по всій території. База відпочинку «Скіфія» розташована в екологічно чистому та мальовничому місці за 50 кілометрів від Кропивницького – у напрямку на Новоукраїнку, – біля села Воронівка, на березі річки Чорний Ташлик

Туристична база "КУПАВА"

м.Світловодськ, район «Лісозавод/Чайка», тел.: (066) 828 18 49, (067) 985 83 93

Туристична база “Купава”, яка знаходиться на території національного парку «Білецькі плавні», серед величних дубів, тополь та сосен, на самому березі старого русла Дніпра надає послуги водного туризму: сплави на каяках та байдарках.

https://kupava.in.ua/

Водно-веслувальна база "БЕРІЗКА"

м. Гайворон, тел.: (097) 197 33 62

Водно-веслувальна база “Берізка” пропонує послуги проживання, а також підготовки веслувальників на байдарках та каное. За домовленістю на базі відпочивають інші бажаючі. Для відпочиваючих – пляжний відпочинок.

Безкоштовна стоянка.  Рибалка, прогулянки в сосновому лісі. Працює їдальня. Проїзд до бази вузькоколійною залізницею – станція 3-й кілометр та автотранспортом від автовокзалу до бази 10 км

База з веслування на байдарках і каное

Вільшанський район, смт Вільшанка, вул. Кожемякіна

На березі річки знаходиться спортивна база з веслування на байдарках та каное, введена в експлуатацію 30 років тому. База носить ім’я посмертно  Крайтора Сергія Петровича – заслуженого тренера України з веслування на байдарках і каное, який виховав багатьох майстрів спорту. Зараз  тренування проходять під керівництвом його учня Прокопенка Максима Сергійовича – майстра спорту міжнародного класу.

Веслувальна база – краса, сила і гордість Вільшанки, оаза здоров’я і цілеспрямованості.

http://www.veslo.org.ua/globus/?v=%2Fukraine%2Folshanka%2Fdussh%2F&fbclid=IwAR3npz_0xbL8it9flZHkA4vyqQ0geRRr049ddYTCLSeWKDEy9j9Mh42PMVw

Туристично-спортивні сплави, рафтинг

Є можливість організувати  туристично-спортивні сплави, рафтинг річкою Синюха (притока Південного Бугу) маршрутом смт Новоархангельськ – смт Вільшанка, а також р. Південний Буг м.Гайворон  Кіровоградської області.