Ви зараз переглядаєте Дитячий табір “Дивограй”

Дитячий табір “Дивограй”

вул. Лісова, 36 А, с. Бірки, Олександріська територіальна громада, тел.: (067) 235 64 97, (05242) 3 21 98 

Дитячий табір “Дивограй” (кол. “Жовтень”) розташований у мальовничому, екологічно чистому сосновому бору серед струнких крислатих сосен та вікових дубів зовсім поряд з голубими плесами правої притоки Дніпра річки Тясмин. Тут знаходяться чотири двоповерхові затишні корпуси з просторими холами, душовими, туалетними кімнатами та кімнатами особистої гігієни з цілодобовою гарячою водою.

В просторій їдальні, яка дає змогу годувати дітей в одну зміну, запроваджено п’ятиразове харчування .

Кожна дитина, яка прибуває на відпочинок у “Дивограй” проходить повний курс оздоровлення. Медичне обслуговування у закладі здійснюють лікарі і медичні сестри, які і слідкують за самопочуттям кожної дитини. Тут проводиться комплекс лікувально-оздоровчих процедур для відновлення функцій дихання, системи кровообігу та імуностимулюючої терапії, інгаляції, приготування синглентно-кисневих коктейлів, фіточаї, лікувальна фізкультура та інші загартовуючі процедури.

В розпорядженні відпочиваючих прекрасний кіноконцертний зал на 180 місць, ігрові кімнати та ігрові майданчики, кімнати для занять по інтересах, бібліотека.

Місткість закладу 280 дітей у зміну.

https://october.at.ua/

https://www.facebook.com/october.ua/

Залишити відповідь