Ви зараз переглядаєте Готельно-ресторанний комплекс “Хутір”

Готельно-ресторанний комплекс “Хутір”

вул. Л.Кравчинського, 71, с. Федорівка, Кетрисанівська територіальна громада, Кропивницький район, тел.: (067) 233 39 92, (067) 523 97 98

Готельно-ресторанний комплекс “Хутір” розташовано у мальовничому куточку Кіровоградського району – селі Федорівка (18 км від міста Кропивницького).

Зручні та затишні готельні номери забезпечать комфортний відпочинок. В готелі є як окремі номери, так і варіант хостелу. В усіх номерах м’які ліжка, сучасні меблі та сантехніка, вчасне та якісне обслуговування. До послуг клієнтів також власна перукарня. 

У комплексі також є ресторан. Тут поєднується вишуканий дизайн, затишна атмосфера та смачна кухня. Готуються польські та українські страви, домашні ковбаси, соковита баранина, м’ясні страви в тандирі, овочі на грилі та багато іншого. Меню ресторану постійно розширюється та оновлюється, кухарі готові дивувати відвідувачів новинками та сезонними стравами.
Ресторан має два бенкетних зали: великий – на 130 місць та віп-зал, у якому почуватиметься комфортно невеличка компанія –до 12 осіб.

http://hutor.in/

https://www.facebook.com/hutor.in/

 

 

Залишити відповідь