Ви зараз переглядаєте Готельно-розважальний комплекс “Маєток “Country Club”

Готельно-розважальний комплекс “Маєток “Country Club”

вул. Декабристів, 4б, смт Петрове, Олександрійський район, тел.: (067) 910 93 93, : (050) 321 21 65, (05237) 9 72 25

Готельно-розважалний комплекс “Маєток “Country club” – зелена оаза у серці степової України.

Автори і творці проекту подбали про органічне поєднання старовинної архітектури в стилі еклектики і мереживної цегляної кладки з внутрішнім оздобленням та сучасним ландшафтним дизайном.

 Затишні готель і ресторан, літнє африканське бунгало і винний льох, міні-зоопарк і яблуневий сад таять в собі чарівність щирої розкоші у самому серці  України.

«Маєток “Country club» пропонує 5 комфортабельних номерів класу люкс обладнаних необхідним сервісом і безпекою.

Ресторан Маєтку – для справжніх гурманів. Він поєднує в собі різнопланову кухню, починаючи з місцевої і закінчуючи європейською. Особливе місце відведене рідкісним музейним експонатам, предметам і знаряддям старожитностей, колекції музичних інструментів, вишуканих солом’яних брилів тощо.

В літньому ресторані-бунгало одночасно розміщується 80 гостей який може слугувати місцем  для проведення семінарів, весіль, корпоративних вечірок, святкування ювілеїв, днів народження та багатьох інших заходів які залишать приємні спогади у вашому житті.

У власному винному льохові можна продегустувати кращі сорти вин вітчизняних і зарубіжних виноробів, скуштувати яблуневого соку з любов’ю приготовленого персоналом Маєтку.

До послуг гостей Маєтку вело-прогулянки на свіжому повітрі, соляна печера, катання на віндсерфінгу, риболовля, нічне багаття та інше спортивне знаряддя.

http://maetok1905.com.ua/spip.php?article1

https://www.facebook.com/groups/600930653343217

Залишити відповідь