Ви зараз переглядаєте XXV обласна художня фотовиставка «Погляд-2021»

XXV обласна художня фотовиставка «Погляд-2021»

24 грудня 2021 року о 15.30 год. у приміщенні обласного Центру народної творчості (вул. Гоголя, 66/50) відбудеться відкриття XXV обласної художньої фотовиставки «Погляд-2021».

Виставка була організована вперше у 1997 році фотоклубом «Колаж», який діє при обласному Центрі народної творчості, вона отримала назву «Погляд» і мала за мету розвивати й популяризувати фотомистецтво на Кіровоградщині, виявляти та залучати до нього нових авторів.

За роки існування виставка вийшла на всеукраїнський та міжнародний рівні: проводилась не тільки у місті Кропивницькому, а й у Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Хмельницькому, місті Хайфі в Ізраїлі. Її унікальністю є те, що вона відбувається щорічно й об’єднує фотомитців з усієї України. За час існування в ній взяли участь біля 1500 фотомайстрів, які представили більше 3000 робіт.

Виставка не визначає кращих. Вона демократична, адже тематичні рамки у ній відсутні. Представлені роботи завжди різножанрові – від реалістичного до постмодерного спрямування, від аскетичної чорно-білої до кольорової фотографії.

Цьогорічна виставка надала можливість 80 фотомитцям
з різноманітних куточків України майстерно презентувати людину і світ за допомогою вдало фіксованих моментів та виразних композицій.

У рамках відкриття виставки відбудеться фіксація встановлення рекорду «Найстаріша щорічна художня фотовиставка», яку проведе представник Експертної Ради Національного Реєстру Рекордів України.

https://www.facebook.com/kocnt

Залишити відповідь