Ви зараз переглядаєте Виноробня “Korus Wine”

Виноробня “Korus Wine”

Сімейна виноробня Ковалевських “Korus Wine” – яскравий представник еногастротуризму Кіовоградщни.

Руслан та Ганна Ковалевські, власники виноробні — справжні винні ентузіасти та творці, натхненні чудовою мрією. Виробництво розташоване на подвір’ї, на площі 12 кв. м. Ковалевські почали приймати гостей у власній сімейній садибі, де розташована виноробня Korus Wine, а також садок та експериментальний виноградник (основну частину винограду Ковалевські купують в Причорномор’ї  (Миколаївська, Херсонська області).

Пан Руслан — справжній перфекціоніст у своїй справі, і це стосується як самої виноробні, так і вин, які він виробляє. Пані Ганна, дипломована та досвідчена експертка-сомельє, професійно презентує найкращі вина з колекції Korus Wine, підбираючи для них ідеальний пейрінг: крафтові сири від сироварні “Руміна” та смачні закуски і страви, які газдиня приготувала для нас власноруч.

Вина Korus регулярно отримують медалі на українських дегустаційних конкурсах — Винний гід Рейкарц, Uwines Awards, Wine & Spirits Ukraine.

Щоб завітати до затишної виноробної садиби Ковалевських та продегустувати вина, варто зв’язатись із господарями через сторінку Korus Wine у Facebook.

https://www.facebook.com/koruswine

Залишити відповідь