Ви зараз переглядаєте Багатопрофільний медичний заклад “Ацинус” та Лікарня Святого Луки

Багатопрофільний медичний заклад “Ацинус” та Лікарня Святого Луки

вул. Велика Перспективна, 65, м. Кропивницький, тел.: (0522) 36 30 30, (050) 487 54 40, (050) 03 03 103

Фірма «Ацинус» була заснована у 1994 році. Це був перший приватний медичний заклад у Кіровоградській області. У 1996 році була відкрита перша аптека підприємства. Сьогодні аптечна мережа – це 7 аптек, 16 аптечних пунктів по всій Кіровоградській області та аптечний склад. Згодом почали надавати стоматологічні послуги. Розвиток ортопедичного напрямку у стоматології виявив потребу у створенні власної зуботехнічної лабораторії, де кваліфіковані зубні техніки виготовляли зубні протези. Така лабораторія дала можливість задовольнити не тільки власні потреби, а й потреби інших лікувальних стоматологічних установ.

У грудні 2007 року у новозбудованій лікарні Святого Луки розмістився багатопрофільний медичний центр зі стаціонаром на 50 ліжок. Зараз  є  операційний блок, який складається з чотирьох операційних – ургентної, загальної, мікроскопічної та рентген-операційної.

У 2010 році у лікарні запрацював новий напрямок – судинна нейрохірургія, за допомогою якого лікуються  найважчі форми патології при гіпертонічних крововиливах у головний мозок, при судинних аномаліях головного мозку, атеросклерозі, патологічній звивистості судин шиї та головного мозку.

З 2012 року лікують захворювання опорно-рухового апарату за допомогою найсучасніших методик протезування суглобів.

На зміну застарілому 4-зрізовому апарату спіральної комп’ютерної томографії прийшов 16-зрізовий апарат мультиспіральної комп’ютерної томографії нового покоління. А за ним – і 64-зрізовий, найсучасніший. Нові установки мають можливість синхронізації програм, що дозволяє діагностувати патології, які важко розпізнаються. Також сучасне програмне забезпечення має опцію проведення флюороскопії у режимі реального часу, якісно діагностувати патології серця і судин. Наявність інжектора для введення контрастних речовин дає змогу проводити біопсію  під контролем томографа.

Лікувально-діагностичний центр першим в області освоїв таке складне дослідження, як онкоскринінг.

З придбанням магнітно-резонансного томографа (МРТ) лікарняний корпус був реконструйований. Додався кабінет магнітно-резонансної томографії. Апарат дозволяє проводити томографію швидко, усього за 15-20 хвилин.

На сьогодні тут є літотриптор, сучасні апарати ультразвукової діагностики з доплером, здатні проектувати кольорове зображення у 3D-вимірі, виконувати еластографію печінки, молочної та щитоподібної залоз, яка за інформативністю відповідає травматичній біопсії.

Ангіограф – апарат, який відкрив безліч перспектив у виконанні  оперативних втручань під рентген-контролем і дав поштовх розвитку такого напрямку, як ендоваскулярна хірургія (установка кава-фільтрів, стентування артерій, радіочастотна катетерна абляція, хіміоемболізація новоутворень та інше).

Лікарня є осередком медичної науки у регіоні. Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10 листопада 2010 року лікарні надано статус клінічного закладу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Це перший приватний заклад в Україні, що набув статусу клінічного. Ведеться співпраця з кафедрами торакоабдомінальної хірургії, онкології та дитячої онкології, анестезіології, інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології тощо.

Тут використовують найновіші технології у гінекології, травматології, в абдомінальній, торакальній хірургії, нейрохірургії, окремі розробки нашої клініки знаходять застосування в інших лікувальних закладах міст України і зарубіжжя.

“Слідуючи життєвим засадам Святителя Луки, ми завжди обираємо праведний шлях, бо він найважчий. На цьому шляху ми завжди відчуваємо підтримку великого хірурга і мислителя-філософа Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького – Святителя Луки.” – Григорій Урсол.

http://acinus.org/

https://www.facebook.com/StLukaClinik

Залишити відповідь