Ви зараз переглядаєте Дендропарк (м.Кропивницький)

Дендропарк (м.Кропивницький)

вул. Євгена Тельнова, 25, м.Кропивницький, тел.: (066) 55 11 222, (0522) 37 12 34

У 1958 році на околиці міста Кіровограда було створено мальовничий острів, який став легенями міста, окрасою і популярним місцем для відпочинку мешканців міста. Тут було висаджено біля 50-ти видів різноманітних дерев та кущів. А в 1972 році парк було віднесено до категорії парків-пам’яток. На території парку була створена невелика зона з атракціонами для розваг і відпочинку населення. На момент відкриття в парку було 7 атракціонів. У 2001 році підприємство Корпорація «XXI століття» почало відродження паркової зони, яка в попередні роки без належної уваги була запущена.

На сьогоднішній день кіровоградський Дендропарк – це паркова зона, яка розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займають зелені насадження і ландшафтні куточки, а на 12-ти знаходяться розважальні заклади і атракціони. Справжня родзинка парку – понад 1 млн. тюльпанів, які щорік навесні радують усіх відвідувачів. На «кропивницьке диво» приїжджають поглянути з інших міст України. 

На окрему увагу заслуговує розважальний комплекс парку. У Дендропарку налічується понад 40 атракціонів, які розділяють на 3 категорії: дитячі, сімейні та екстремальні. Кожен атракціон регулярно проходить державну сертифікацію та відповідає світовим стандартам. Не тільки діти, але й дорослі можуть отримати яскраві враження.

Окрім атракціонів до послуг відвідувачів літні кафе “Глорія”, “Відпочинок”, “Сімейне” і ресторан “Арка”, який працює цілий рік і є справжнім казковим замком у центрі парку.

Приваблює відвідувачів й величезний самовар, який  пригощає всіх смачним чаєм. “Самовар Самоварич” – так шанобливо і по-домашньому прозвали його діти. Улюбленим місцем найменших гостей парку є “зоомістечко”, де живуть павичі, рідкі різновиди фазанів і голубів, черепахи, кролики. І з кожним роком мешканців “зоомістечка” ставає все більше.

Тут також є стаціонарна крита сцена. До кожного свята Дендропарк готує для гостей шоу-програми. Влітку тут регулярно проходять різноманітні концерти, культурно-розважальні і спортивно-оздоровчі заходи та акції.  Взимку парк не припиняє своєї роботи, а у Новий рік із красунею ялинкою у центрі парку нікого не залишить байдужим.

https://dendropark.com.ua/

https://www.facebook.com/dendropark.com.ua/

Залишити відповідь