Ви зараз переглядаєте Донецький національний медичний університет м. Кропивницький

Донецький національний медичний університет м. Кропивницький

вул.Велика Перспективна, 1, м. Кропивницький, тел.: 095 837 0520

У 2016 році ідею керівництва Донецького національного медичного університету щодо розміщення медичного факультету №2 у місті Кропивницькому підтримав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та депутатський корпус облради, народний депутат Костянтин Яриніч, керівництво обласного департаменту охорони здоров’я.

Тож другий медичний факультет було вирішено відкрити у тоді ще місті Кіровограді (згодом, 14 липня 2016 року, у рамках декомунізації Верховна Рада перейменувала обласний центр на Кропивницький). Важливу роль для вдалого старту зіграли надійна підтримка місцевої влади, географічне розташування обласного центру та потреба лікувальних закладів центрального регіону у випускниках медичного ВНЗ.

Медичному факультету №2 підпорядковано три кафедри: кафедра загальної та біологічної хімії №2, кафедра медичної фізики та інформаційних технологій №2,  кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №2, на яких працюють близько 40 співробітників. Серед них – 10 кандидатів наук, з яких 5 доцентів.

У 2019 році 85% третьокурсників університету успішно склали кваліфікаційний іспит КРОК-1, що проводився на другому медичному факультеті вперше. У 2020 році здійснено вже п’ятий набір студентів за спеціальністю «Медицина».

https://dnmu.edu.ua/ru/istoriya-dnmu

https://www.facebook.com/kropmeduniver/

Залишити відповідь